09. 05. 2024

Bedřich Smetana: 200 let od úmrtí hudební ikony

Rok 2024 je pro nás všechny rokem hudby a zároveň významným milníkem pro českou hudební kulturu. A proč? Protože právě letos oslavujeme 200. výročí narození jednoho z našich největších hudebních géniů - Bedřicha Smetany!

Bedřich Smetana byl nejen skvělým hudebním skladatelem, ale také symbolem českého národního obrození. Jeho hudba je plná vášně, českého folkloru a lásky k rodné zemi. Smetana dokázal prostřednictvím svých skladeb vystihnout ducha českého lidu a jeho touhu po svobodě a nezávislosti.

Chceme se k tomuto významnému okamžiku připojit, a proto jsme se spojili s talentovanou umělkyní Veronikou Bílkovou a představujeme vám naše nové tričko z edice Čeští mistři. Tričko zdobí jedinečné zobrazení Bedřicha Smetany, stejně jako Veroničina autorská kniha.

Tento exkluzivní design trička je jako malý kousek uměleckého dědictví Bedřicha Smetany, který můžete nosit s hrdostí. Motiv trička přináší do života kouzlo Smetanovy hudby, jeho lásku k rodnému kraji a nekonečnou inspiraci, kterou nám jeho skladby dodnes přinášejí.

Připojte se k oslavě hudby a připomínejte si spolu s námi dědictví jednoho z našich nejvýznamnějších hudebních skladatelů! Vyjádřete svou lásku k hudbě i stylu v jednom, vezměte si Smetanu na triko!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram