05. 03. 2024

Čeští mistři pomáhají přírodě

Čeští mistři podporují mladé talenty a zároveň se dlouhodobě snaží zapojovat se do projektů s celospolečenským přesahem. A takovým bezpochyby je projekt „Pomáháme Přírodě,“ který přispívá k ochraně a podpoře přírody. Jedním z našich konkrétních kroků je tisk vítězných obrázků ze čtyř kategorií na trička značky CityZen, která jsme předávali vítězům na slavnostním předávání, které se uskutečnilo 28. února 2024 v 9 hodin v sále Jana Kašpara v budově pardubického Krajského úřadu.

Vítězové těchto kategorií jsou:

  1. MŠ Rybitví - Pro tuto mateřskou školu tiskneme trička pro dvě učitelky, aby se mohly pyšnit díly svých malých svěřenců. Děkujeme MŠ Rybitví za jejich kreativitu a účast!
  2. Ema Bubeníčková - Gratulujeme Emmě k vítězství v této kategorii. Její obrázek si zaslouží být sdílen na jejím tričku.
  3. Dominika Nováková - Dominika si získala srdce poroty svou nádhernou tvorbou a nyní může své dílo hrdě nosit na hrudi.
  4. Jana Mojžíšková - Díky Janě za její talent a příspěvek k našemu projektu. Gratulujeme.

Vítězka hejtmanské ceny: Kateřina Švandová

Hejtmanská cena byla udělena Kateřině Švandové, jejíž návrh již nyní najdete na webu Mistrů a můžete si jej zakoupit. Tímto způsobem můžeme ještě podpořit snahy o zachování a ochranu přírody. „Kateřina od malinka velmi ráda maluje. Navštěvuje ZUŠ Svitavy, nyní studuje na Gymnáziu v Jevíčku 2. ročník. Je to velmi skromná dívka, nejvíce kromě malování miluje přírodu a přírodní vědy. Její bratr dvojče Pavel také,“ napsali nám o Kateřině její rodiče. Je nám velkou ctí právě její obrázek sdílet mezi naše příznivce.

Zasaďme spolu stromy v Polabí

Výtěžek z prodeje triček půjde na výsadbu stromů prostřednictvím spolku Pestré polabí, z.s., který se zasazuje o zlepšení biodiverzity v našem regionu. Spolek má dlouholetou praxi a transparentní účet, což nám dává jistotu, že naše finanční prostředky budou využity s ohledem na nejlepší možný dopad.

Podpořte i vy naše úsilí a získejte jedinečné tričko s originálními díly naší vítězky. Více informací o našem projektu a možnosti nákupu najdete na našem webu. Děkujeme vám za podporu.

Vaši Čeští mistři

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram